Вторник, июля 16, 2024

140342Неизвестные говорили экс-майору охраны Президента Николаю Мельниченко, что и как рассказывать о пленках.

Об этом заявила советник главы державы Анна Герман в эфире одного из телеканалов

«Коли майор Мельниченко опинився в Празі, коли виникло питання про те, що світ має почути його голос, вибирали журналістку, яка його не здасть, яка не приведе когось за собою, і повірили мені. Я привезла майору Мельниченку трубку "Радіо "Свобода". І дала йому можливість вийти в ефір. Я не могла тоді бути разом з ним в ефірі, я мусила мовчати. Говорили з ним зі студії тоді, а я була біля нього", - сообщила Герман, которая, как известно, ранее была журналистом.

«Я не знаю, які записи він давав, куди і кому. Мені він тоді нічого не давав. Бо він майже нічого не знав. Бо стояв біля нього чоловік, який диктував йому: кажи те, і кажи те. Сам він ні в чому не орієнтувався. І у мене виникає великий сумнів, чи він працював сам. І чи вся ця історія виглядала тоді так гарно. В яку я, як журналістка, тоді теж повірила, і ризикуючи своєю кар’єрою, своїм життям, бо мене серед ночі в Празі забрала невідома машина, яка мене мала везти кудись дуже далеко. Потім багато кілометрів йшла пішки, через ліс», - рассказала Герман.

"Бо він дуже багато речей не знає і не орієнтується. Йому просто подають файли і кажуть "оце". І він все це говорить в ефір "Радіо "Свобода", - добавила советник.

"І вже пізніше, коли майор Мельниченко почав робити на цьому кар'єру, і коли до мене так само звернувся, щоб я допомогла йому з якимись списками, чи з чимось там, через Партію регіонів. Я сказала: вибачте, я вірила вам доти, доки ви не робили на тому політику...", - рассказала Анна Герман.

На уточняющий вопрос – кто были эти люди, экс-репортер ответила: "Мені ніхто не представлявся там".

Комментарии   

0 #1 robin 07.06.2011 18:04
Какая разница, кто делал записи преступной деятельности украинских чиновников. Главное - действия их ПРЕСТУПНЫ! От воровства и дерибана до прямых убийств. Кучма - преступник, как и многие другие. Подвесить за ноги и лишить бизнеса, это маленькая толика того, чего он заслуживает.

You have no rights to post comments