Понедельник, мая 29, 2023

IMG_9263Судячи з останніх подій, можна зробити висновок, що браконьєри Інтернетом не користуються й за новинами не спостерігають. До речі витязі рибоохорони теж… Бо яки читали, то не допустили б такого неподобства, що день у день коїться в гирлі річки Вільнянки.

Інакше як пояснити, що вже наступного дня після нашої публікації Так, раки полюбляють чисте дно, але більше благають про захист від браконьєрів (Фото), історія повторилася майже з абсолютною точністю.

Знов дзвінок до сільради і знов голова В.Б. Вишинський разом з секретарем сільради Гаценко Євгеном мчить до мосту ловити браконьєрів. Однак цього разу «шукачі ракових пригод» виявилися куди більш досвідченими і спритними. Не стали тікати та необачно демонструвати свою здобич. Навпаки, витягли з води якийсь старий дорожній знак та заявили, що є тими самими дайверами – захисниками природи, що безкорисно останнього місяця чистять річкове дно.

Повідомили тільки, що вони гарні хлопці з сусідньої Матвіївки, та на питання, чого салон їхньої «сімки» покрито поліетиленом та обладнано для перевозу мокрого вантажу, немало не знітившись відповіли, що так треба задля збереження чистоти сидінь від брудних сідниць пасажирів. За цим неквапливо зібралися та й поїхали своєю дорогою, залишивши сільських правоохоронців наодинці з сумнівами та роздумами.

А як змерклось, то побачили селяни біля ручки машину з тими же номерами. Не інакше, як дайвери повернулися за покинутими на річковому дні скарбами. Не важко догадатися, що не за поржавілим залізяччям та рваними сітками, а за тими нещасними раками-небораками, на роду яких мабуть написано бути з’їденими ще цього року. По всьому виходить, не може навіть такий звитяжний голова сільради, як Вадим Борисович Вишинський, стати на заваді волі провидіння, хай навіть й ракового.

А хто може? Може ті самі лицарі Держрибоохорони, що Інтернету не читають? Звичайно, не пійманий – не злодій, але ж недарма люди кажуть, що власники авто ВАЗ 2107 з Запорізькими номерами Ж 77-40 ЗН давно відомі навкруги, в тому числі й інспектрам, як невиправні відчайдухи-браконьєри.

Так що, пане виконуючий обов’язки начальника Держрибоохорони Запорізької області Валерій Ольховський, так і надалі будемо опікуватись постачанням до браконьєрських тенет рибного молодняка за бюджетний рахунок, або нарешті станемо наводити лад водних об’єктах Запорізької області? Вибачте, але дуже хочеться мати Вашу високо зайняту відповідь… Хоча на що сподіватися, Ви ж Інтернет не читаєте…

IMG_9257

IMG_9253_copy

IMG_9255

IMG_9256

IMG_9262

IMG_9263_copy

IMG_9264

IMG_9260

IMG_9258

Салон браконьєрськоі машини застелен целофаном

Спецкор "Стрела zp.ua"

You have no rights to post comments