Четверг, февраля 29, 2024

internet_polzІнтерес до результатів виборів в місцеві органи влади подвоїв активність читачів регіональних новин на національному інтернет-порталі UKR.NET.

В  дні підбиття результатів виборів в місцеві ради підвищеним попитом читачів стрічок новин на національному-порталі  UKR.NET  користувались новини політики й регіонів. Останні випередили за клікабельністю традиційно більш популярні новини економіки й фінансів.

Так, 1 листопада, в перший день після виборів, інтерес до політичних та регіональних новин подвоївся  порівняно з середньодобовими показниками клікабельності цих рубрик (в робочі дні) на попередньому тижні. Загалом протягом тижня після голосування кількість кліків по політичних новинах зросла більш ніж на 60%, а по регіональних – майже на 75% порівняно з попереднім тижнем.

Щохвилини в стрічки новин порталу  UKR.NET надходять новини з кількох сотень джерел й розміщуються у відповідних тематичних рубриках.  Нещодавно на порталі UKR.NET було  впроваджено технологію, яка покликана вдосконалити роботу сервісу новин. Оптимізовано процес виключення  дублюючих новин (що освітлюють один інформаційний привід з різними варіаціями заголовків та текстів), покращено якість відбору новин.  Так, пріоритет надається авторитетним джерелам: генераторам новинного контенту  - першоджерелам, постачальникам оперативної інформації,  онлайновим ЗМІ, що є найбільш цитованими.

You have no rights to post comments