Пятница, мая 24, 2024

1325070257_62Безпрецедентна розправа – холоднокровне вбивство п’яти невинних людей у відділенні “Приватбанку” в Донецьку – жорстокий кримінальний підсумок усього 2011 року. Він минає під акомпанемент зухвалих бандитських пострілів. Кримінал у країні розперезався до того, що не боїться вже ні чорта, ні Бога. Ні тим паче міністра МВС Захарченка чи Президента Януковича.Правопорядок у країні визначається не кількістю злочинців, а вмінням влади їх знешкоджувати”, – якщо цю міліцейську максиму Глеба Жеглова взяти за аксіому, то доводиться констатувати – правопорядку в країні немає, бо в ній дедалі більше особливо небезпечних злочинців, яких влада не вміє знешкоджувати. Чи просто не хоче?

Згадайте, що сказав глава держави на представленні нового міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка, колишнього головного податківця країні, наближеного до старшого сина Президента бізнесмена Олександра Януковича: “Безумовно, це призначення дасть можливість МВС дещо більше приділяти уваги економічним злочинам… Наше завдання – робити так, щоб кожен злочинець, який грабує державу, знав: ці кошти треба буде повертати з великими штрафними санкціями”. Зауважте, жодного слова про боротьбу із дедалі більш зухвалим вуличним бандитизмом. Жодного слова про розкриття сотень тяжких “глухарів”, на кшталт справи вбивць десяти харківських інкасаторів. Жодного слова про недопущення у майбутньому подій, подібних до одеської бійні – вбивства чеченськими “кілерами” двох міліціонерів та у відповідь маленької війни у центрі міста. Тільки – економіка, кошти, штрафи. У перекладі на людську мову – це ні що інше як “відкати”, “кришування”, “обнал”. Це, вважає Президент, головне завдання МВС. І кримінальний світ йому віддячує сповна. Бо чітко відчуває настрої влади. Якщо для влади головні злочинці – це Тимошенко, Луценко та їхні соратники, то чому бандити мають боятися грабувати комерційні банки і вбивати при цьому невинних людей? Якщо у Донецьку міліція розігнала мирні протести чорнобильців, затоптавши одного з них до смерті, а всі попередні зухвалі банківські пограбування у центрі міста – не розкриті, то хто завадить кримінальним відморозкам грабувати банки і далі, вбиваючи невинних людей?Все це нагадує “Холодне літо 53-го”, коли громадян віддали на поталу амністованим бандитам, які владі були миліші ніж політичні в’язні.Кримінальна за своєю суттю влада не може протистояти справжньому криміналу. Бо це такий самий абсурд, як, скажімо, “рок проти наркотиків” або “бджоли проти меду”. Мешканцям Донбасу, землякам Президента, які тепер здригаються від кримінального свавілля у своїх містах, варто згадати це, коли голосуватимуть на виборах у 2012 році.

Артем Шевченко Журналіст

Комментарии   

0 #3 Светлана 31.12.2011 14:29
"Эксы" от ПР готовятся к выборам за счет "не своих" средств.
+1 #2 гость 31.12.2011 14:11
О чем, можно говорить,когда страной правит зек,а чесный опер чувствует себя изгоем,если он не носит бабло своему начальнику.
+1 #1 Чего строили то и по 31.12.2011 08:52
Оперативный аппарат это не автомобиль, который может кто угодно и когда угодно завести и поехать куда нужно. Это десятилетиями складывающаяся и налаживаемая система, главное в которой люди — понимающие на какой стороне баррикады они находятся и которые никогда не предадут свое дело. К сожалению последние десятилетия система как раз избавляется от таких людей под любыми предлогами. Идет постоянная тусовка кадров, одних выгоняем, или доводим до состояния когда они сами уходят, набираем других, зачастую, в лучшем случае дураков, потому как худшее - своих врагов — скрытых преступников, наркоманов, постоянно пытаемся политизировать работу органов, пихаем свое некомпетентное политическое протеже на руководящие должности, дочек, сыночков, водителей, кумовьев, братьев, сватов и т.д. И это при колоссальном давлении на органы, создаваемое обществом, где пропагандируется культ беззакония, преступления. Ну что же, как говорится, флаг в руки. То что мы на пороге очередных криминальных времен, по моему ни кого возражений не возникает. Умоемся кровушкой сполна, если уроки истории впрок.

You have no rights to post comments